Hakkımızda

ak irade

Ak Parti bilgilerini içeren, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sevdalısı, mili iradeni temsilcisi bir sayfa olarak hizmet veriyoruz. Sayfamızda partiye dair bilgiler, Ak Parti Gençlik Kolları’nın çalışmaları, belediyelerimizin yapmış olduğu sayısız çalışmalara yer verilmektedir. Aynı zamanda Erdoğan Sevdalıları için de Reis’i önemli sözlerinin ve dikkat çeken açıklamalarının yer aldığı birçok başlıkla karşınızdayız.

Ak Parti’ye gönül vermiş olan kişilerin bir nevi kaynaşma platformu olarak düşünülebilecek sayfada pek çok etkinlik de yer almaktadır. Milletimizin sarsılmaz iradesini ve Erdoğan’a olan sevgisini her geçen gün artarak devam ederken, yapılan çalışmaları da sizinle paylaşıyoruz.

Misyonumuz Ak Sevdamıza sahip çıkmak ve Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde demokrasiye ara vermeden devam etmektir. Sayfada Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yapış olduğu konuşmalar, okuduğu şiirler, hayatıyla ilgili bilgiler yer almaktadır. Ülkemizin gelişmesinde Erdoğan’ın ve Ak Parti’nin rolünün aktif bir biçimde kanıtlandığı ve Ak Parti sevdalılarının buluştuğu bir platform olarak dikkat çekiyoruz.

Esnafa, kadınlarımıza, öğrencilerimize yapılmış olan hizmetlere ulaşabileceğiniz bir site olan Ak İrade, her daim vatanının ve milletinin yanında olan Cumhurbaşkanı’na ve ‘’icraata devam‘’ sloganıyla bu yoldan dönmeyen Ak Parti’ye gönülden bağlıdır.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak için iletişim sayfasını ziyaret edebilir ya da  info @ akirade.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Bizi Facebook’tan takip etmeyi unutmayın.