Darbe Girişimi Recep Tayyip Erdoğan

15 Temmuz Şehitleri Belgesel Filmi

15 Temmuz’da “biz bu ülkeyi ele geçiririz” diyenlere ithafen hazırlanan enfes ve göz yaşartıcı bir belgesel.

15 Temmuz 2016 gecesi kazanan biz habibler olduk. Adem’in soyundan gelen bizler, soysuzlara, vatansızlara, hainlere ve bölücülere izin vermedik. Kaldı ki, biz milletiz vatanı darbeye, teröre yedirmeyiz.

Siz istediğiniz kadar uğraşın beyler! Bu ülke bölünmedi, böldürtmeyiz. Bazı hevesleriniz varsa da onları kursağınızda bırakacağımızdan emin olabilirsiniz. 15 Temmuz, 15 Aralık, 30 Eylül hiç fark etmez. Biz bu vatanın evlatları, Hz. Muhammed’in ümmeti, en önemlisi de Allah C.C’ye aşkla bağlı olan nefisleriz.

Peygamberimizin mücadelesinin yaşayan örnekleriyiz. Siz 2 tank, 3 jetle bu vatanı elde edebileceğini düşünen siz… Sizler hala Türk olmanın ne kadar şerefli bir şey olduğunu bilmeyen zavallılarsınız.

Bu halk “ne de olsa korkak! evlerinden çıkamazlar” diyen sizler Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan‘ın o dönüm noktası FaceTime konuşmasını beklemiyordunuz öyle değil mi? İşte dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın da her zaman başardığı şey bu. Kimsenin beklemediğini yapabilmek. Siz hala anlamadınız mı? Ali’nin mücadelesi, Ömer’in cesareti var bizlerde. Bizler Mehmet Akif‘in duasıyız. Bu ülkeye başka istiklal marşları yazdırtmayız.

Bundan sonra atacağınız her adımın karşısında ilk olarak devlet adamlarımız ardından da bizler olacağız. Anıtkabir’den, Edirnekapı’ya, Ağrı’ya, Edirne’ye, Hakkari, Şırnak ve Mardin’e kadar milletiz biz. Biz büyük Türkiye’yiz.

Allah C.C, Hz. Muhammed’in ümmetine güç versin. Allah’ım başımızdakileri kötülerden korusun ve sakınsın. 

Video kaynak: Cumhurbaşkanlığı Resmi YouTube kanalı