Ak Parti

Her Konuda Başarılı Sonuçlar Elde Eden Ak Parti’nin Bu Başarısının 12 Temel Nedeni

Ak Parti neredeyse her konuda başarılı. Kendi içinde hiyerarşik bir yapıda yönetilen partimiz, seçimlerden, projelere kadar her konuda neden başarılı oluyor bunun nedenlerini ele alıyoruz.

1- Liderlik vasıfları olan başkanlar ile yola çıkılmış olması. Liderlerimizin olağanüstü hitabeti, çabası, azmi ve inandırıcılık gücü ve boş keselerden sallamamaları temel nedenlerin başında geliyor.

Ak Parti Neden Başarılı?

2- Ekonomik gücün her geçen gün artması. Ekonomide ciddi ve hissedilir bir sıkıntının yaşanmaması, istikrarın devam etmesini sağlama isteği başarıya katkı yapan nedenlerden.

Ak Parti Neden Başarılı?

3- Halkla daima iç içe olmaları ve sorunlara kulak verip, çözüm üretme çabaları.

Ak Parti Neden Başarılı?

4- Dış güçlere, terör örgütlerine rağmen hedeflerinden şaşmadan ilerleme gayreti. FETÖ, DAİŞ, PKK gibi bölücü örgütlere rağmen hiçbir proje gecikmiyor, halka hizmet edilmeye devam ediliyor.

Ak Parti Neden Başarılı?

5- Muhaliflere göre başarı, bize göre ise topyekün başarısız geçen Haziran seçimleri sonrası bu başarısızlığı nasıl ortadan kaldırırız planları yapıldı ve çok geçmeden eski başarıların da çok üstünde bir oy ortalaması yakalandı. Bunda fikir birliği ve birlik mesajları çok etkili oldu.

Ak Parti Neden Başarılı?

6- Neredeyse tüm dünya ülkeleri ile yapılan ticaret, vize ve ortalık projeleri başarıdaki önemli etkenlerden birisi. Son günlerde gelişen “komşularla barış” süreçleri ile başarı oranı daha da yükselecek.

Ak Parti Neden Başarılı?

7- İslam ilkelerine aykırı bir harekette bulunulmaması ve coğrafyaya uygun, islam kurallarını temel alan ahlaklı, barış ve insan olduğu için değer veren bir parti olması.

Ak Parti Neden Başarılı?

8- Seçim dönemlerindeki içi boş olmayan vaatler. Muhalif partilerin aksine yapılamayacak şeyleri söylemek yerine daha iyimser bir yaklaşım içinde olmak ve vadedilen projeleri hayata geçirme kararlılığı.

Ak Parti Neden Başarılı?

9- Kaybolan toplumsal güveni geri kazandırma çalışmaları. Tarihin eski zamanlarından beri ülkedeki toplumsal huzursuzluğu minimuma indirme çalışmaları.

Ak Parti Neden Başarılı?

10- Kadınlara ve kadın girişimcilere Ak Parti iktidarı döneminde çok daha fazla değer verilmesi.

Ak Parti Neden Başarılı?

11- Her dönem daha iyi olması için çalışmalar yapılan, eğitim, hukuk, sağlık ve taşıma hizmetleri.

Ak Parti Neden Başarılı?

12- Partinin kurucuları arasında yer alan ve tüm dünyaya çıkış yaparak ülkesinin hakkını sonuna kadar koruyan bir Devlet Başkanı’na sahip olması.

Ak Parti Neden Başarılı?

Bunlar bizim aklımıza gelen temel nedenlerdi. Siz değerli partililerimizin de akıllarında kalan önemli konular varsa bunu bizimle yorumlar kısmında paylaşabilir, sesinizi partimize ulaştırabilirsiniz. Sizlerin desteği ile büyüyen ve gelişen Ak Parti ve Yeni Türkiye projeleri durmaksızın gelişmeye ve geliştirilmeye devam ediyor.